Adam Koller je dalším potvrzeným bubeníkem 5. BF VM!

čtvrtek, 21 květen 2015 12:39

Adam Koller v roce 2011 vystudoval bicí nástroje na Státní Konzervatoři pod vedením profesorů Pavla Razíma a Radka Krampla. Od té doby spolupracoval, jak na pódiu, tak i ve studiu se jmény jako například Aneta Langerová, Peneři Strýčka Homeboye, Monkey Business, Debbi, nebo Madfinger. V současné době se připravuje na tour k nové desce Davida Kollera ČeskosLovensko, na kterou natočil šest tracků a koncertuje nově také s

akustickým projektem "Bird" Zdeňka Bíny. Mimo to je členem doprovodné skupiny kytaristy Michala Pelanta, soul-funkové zpěvačky Léni Yellow a je bubeníkem skupiny Lucie. Jeho vlastním projektem je potom dub-popová formace Bug'n'Dub, se kterou získal nominaci na Anděla v kategorii ska-reggae a se kterou chystá již druhé album, které by mělo vyjít do konce roku.

Adam se věnuje také hudební produkci, v prosinci loňského roku mu vyšel plnohodnotný remake hitu Planeta Praha znovu narapovaný Vladimírem 518 a nazpívaný Martinem Svátkem.

Na bubenickém festivalu ho uslyšíte zahrát 50-ti minutový průřez tím nejzajímavějším, na čem za posledních pět let pracoval. Doprovodí ho na basu jeho dlouholetý spoluhráč Matěj Havlíček (PSH, Fast Food Orchestra) a na kytaru Tomáš Fuchs (ex.Ewa Farna).

Adam hraje na bicí Ludwig a činely Sabian


  • mklub typo lg

 

muzikus

beat

rockapop web

slusnej kanal

  • vysoke myto
  • pk logo