Adam Koller je dalším potvrzeným bubeníkem 5. BF VM!

čtvrtek, 21 květen 2015 12:39

Adam Koller v roce 2011 vystudoval bicí nástroje na Státní Konzervatoři pod vedením profesorů Pavla Razíma a Radka Krampla. Od té doby spolupracoval, jak na pódiu, tak i ve studiu se jmény jako například Aneta Langerová, Peneři Strýčka Homeboye, Monkey Business, Debbi, nebo Madfinger. V současné době se připravuje na tour k nové desce Davida Kollera ČeskosLovensko, na kterou natočil šest tracků a koncertuje nově také s

akustickým projektem "Bird" Zdeňka Bíny. Mimo to je členem doprovodné skupiny kytaristy Michala Pelanta, soul-funkové zpěvačky Léni Yellow a je bubeníkem skupiny Lucie. Jeho vlastním projektem je potom dub-popová formace Bug'n'Dub, se kterou získal nominaci na Anděla v kategorii ska-reggae a se kterou chystá již druhé album, které by mělo vyjít do konce roku.

Adam se věnuje také hudební produkci, v prosinci loňského roku mu vyšel plnohodnotný remake hitu Planeta Praha znovu narapovaný Vladimírem 518 a nazpívaný Martinem Svátkem.

Na bubenickém festivalu ho uslyšíte zahrát 50-ti minutový průřez tím nejzajímavějším, na čem za posledních pět let pracoval. Doprovodí ho na basu jeho dlouholetý spoluhráč Matěj Havlíček (PSH, Fast Food Orchestra) a na kytaru Tomáš Fuchs (ex.Ewa Farna).

Adam hraje na bicí Ludwig a činely Sabian

Partneři festivalu

sonor dixon
zildjian balbex
meinl90 tama
mapex2 istanbul logo
3dmusic dababum
sonorista drums100
johnnie walker gewamusic
bici cz ludwig
bicioutlet british drum

Jaroslav
Heikenwälder

trx logo2
aisen  

  • mklub logo 2021cerna

 

muzikus

beat

rockapop web

slusnej kanal

  • vysoke myto
  • pk logo