NOISY POTS

Noisy Pots svuj styl sami nazývají jako DIY kitchen electro. Originální  zvuk tvoří za použití hrnců, kýblů a dalších "bicích nástrojů" z kuchyně  či garáže v kombinaci s elektronikou, synthy a vokály. 

Hudební background členů sahá od elektroniky, přes pop či rock až po  oblast vážné hudby. Michal Šupák se dříve prosadil s kapelou Charlie  Straight, za sebou má však i recitál na Pražském jaru, ocenění Pianista  roku či provedení svých skladeb s Pardubickou komorní filharmonií. 

Jakub Tengler na elektronické scéně spolupracuje s projektem Floex, ve  hře na bicí soupravu získal zkušenosti mimo jiné v triu s Jiřím Slavíkem  a Jiřím Levíčkem či při studiu na univerzitě ve Vídni u Friedricha  Ozmece. Je také členem Moravské filharmonie Olomouc. 

V začátcích projeli coby unikátní buskeři celou Evropu, dnes je vítají  kluby i festivaly. Viděli je namátkou fanoušci na Colours Of Ostrava,  Donauinsel Fest (A), The Alternative Great Escape (UK) nebo na  Transmusicales de Rennes ve Francii, které provázel i velký mediální  zájem.

Videa:

https://youtu.be/vi4laAZgkdo https://youtu.be/QYckHEXZ7Hs

https://youtu.be/ghi49zHMDaA

https://youtu.be/A9s66tv8R0g

Links:

http://www.noisypots.com/

https://www.facebook.com/noisypotsmusic

https://www.instagram.com/noisypots/

https://www.youtube.com/channel/UCbMetIsTPofSDzjScln-d1g

Partneři festivalu

sonor dixon
zildjian balbex
meinl90 tama
mapex2 istanbul logo
3dmusic dababum
sonorista drums100
johnnie walker gewamusic
bici cz ludwig
bicioutlet british drum

Jaroslav
Heikenwälder

trx logo2
aisen  

  • mklub logo 2021cerna

 

muzikus

beat

rockapop web

slusnej kanal

  • vysoke myto
  • pk logo