DUŠAN ČERNÁK

Dušan Černák je bubeník s osobitým herním projevem působící na jazzové a alternativní hudební scéně. Za svou hudební kariéru vystřídal či je stále členem těchto formací: Eduardo Borsuci in Optima Forma, Quattro Formaggi, Limbo, Rene Trossman Blues Band, CCTV Allstars, Wunderbar Band, Hugo Čáves Orchestra, Yo Soy Indigo, Jaroslav Šimíček Quartet, Jan Steinsdorfer Trio, Tomáš Bouda & Co. a mnoho dalších.

Dušan také spolupracoval, ať už jednorázově či opakovaně, s významnými zahraničními hudebníky, jako jsou Tony Lakatosh, Oran Etkin, Sabir Mateen, Vitor Campos, Martha Gallaraga, Gilad Atzmon, Joel Frahm či Mark Aanderud.

Nejen díky multižánrovému hudebnímu působení, zkušenostem z pobytu v New Yorku nebo účasti na masterclasses u špičkových hráčů získal Dušan Černák množství ocenění, např. cenu nejlepšího instrumentalisty mezinárodní soutěže Czech Jazz Contest 2013.

Dušan se úspěšně věnuje také pedagogické činnosti a v neposlední řadě je firmním hráčem značek Istanbul Mehmet, GD Custom Drums a Kytary.cz.

Média

Partneři festivalu

sonor dixon
zildjian balbex
meinl90 tama
mapex2 istanbul logo
praha music center muzikus
3dmusic dababum
sonorista drums100
yamaha dream trans
johnnie walker gretsch
paiste gewamusic
pigsticks bici cz
ludwig bicioutlet
british drum keo percussion
Jaroslav
Heikenwälder

trx logo2

  • mklub logo 2021cerna

 

muzikus

beat

rockapop web

slusnej kanal

  • vysoke myto
  • pk logo